`

 گيرنده تلويزيون ديجيتال


ابزار دقيق

 

  صفحه اصلي     |   دریافت فایل    |   پرسشهاي متداول    |   درباره ما   |   ارتباط با ما                                                       
 

 

1- چگونه می توان تلویزیون دیجیتال را دریافت کرد؟

دریافت تلویزیون دیجیتال بسیارساده است، شما می توانید با  وصل کردن یک مبدل تلویزیون دیجیتال یا ست تاپ باکس به تلویزیون آنالوگ خود به سادگی سیگنال های دیجیتال را دریافت کنید؛ بعبارتی دیگر با استفاده از آنتن معمولی خود، با اضافه کردن یک مبدل می توان سیگنال های دیجیتال را دریافت کرد.  با اضافه شدن یک مبدل تلویزیون دیجیتال بين آنتن و تلويزيون می توان گفت تجهیزات لازم برای دریافت دیجیتال را دارید. شکل زیر، نمایی از تجهیزات لازم برای دریافت تلویزیون دیجیتال را نشان می دهد.

براي تنظيم میدل تلویزیون دیجیتال باید مراحل زير انجام شود:

  • ايجاد ارتباطات لازم: به این منظور ابتدا آنتن را به ورودي Antenna RF In مبدل وصل کنید. سپس خروجي صدا و تصوير A/V پشت مبدل را بطور متناظر به ورودي A/V تلويزيون وصل نمایید. در نهايت اگر بخواهيم بطور همزمان از برنامه هاي آنالوگ نيز استفاده کنيم بايد خروجي TV RF Out مبدل را هم به Antenna In تلويزيون وصل کنيم.

  • تنظيم تلويزيون: پس از روشن کردن تلويزيون، توسط دکمه Source کنترل تلويزيون، ورودي مورد نظر را انتخاب نمایید( متناسب با پورت AV که کابلها را در مرحله قبل به آن وصل کرده ايد)

  • تنظيم مبدل تلویزیون دیجیتال: پس از روشن کردن مبدل با استفاده از دکمه MENU کنترل مبدل، به منوي اصلي و سپس وارد منوي Scan Channel  شوید. در اين پنجره به دو روش  Auto و Manual مي توان کانال ها را جستجو کرد. با انتخاب Start Scan، مبدل شروع به جستجو ی کانال ها می کند و ليست برنامه هاي موجود را استخراج می نمايد. در حالت Manual بايد Channel NO = 37  و Band Width=8  انتخاب شود.

با توجه به تفاوتهاي موجود در تلويزيونها و مبدلهاي تلویزیون دیجیتال مختلف، براي تنظيمات دقيق تر به دفترچه راهنماي آنها مراجعه نماييد.

 

سفارش آنلاين  
پرداخت آنلاين  
پشتيباني آنلاين  
 
 
   
تمامي حقوق اين سايت متعلق به شرکت جاويد مي باشد